Kategorijo izdelkov
Kontakt
Quanzhou Neway Industrial Limited
Dodaj: 6. nadstropje 3 # stavba, št. C-3 Xunmei Industrial Area Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Kitajska
Tel: + 86-595-22519926
Faks: + 86-595-22519925
Mobitel: +8613159026097
E-pošta: fb@newayil.com

Fiber Optic Extender

BFE1121: Fiber Optic Extender Converter - Sdi Extender Over Fiber - SFP modul z LC konektorjem - SDI izenačevanje in ponovna nastavitev ura - 20km Prenos - Fiber Optic do 3G-SDI Frekvenčni pretvornik Funkcija: 1) 20km Oddaljenost oddaljenosti 2) Podpora 3Gbit Level A in Raven B (vse oblike) 3) ......
Klepetaj zdaj

BFE1121: Pretvornik optičnih vlaken

- Sdi Extender nad vlakni

- SFP modul z LC konektorjem

- SDI izravnavanje in ponovna ura

- 20 km Prenos

- Optična vlakna do 3G-SDI pretvornika pretvornika



Lastnosti:

1) 20 km oddaljenost od oddajanja

2) Podpora 3Gbit Level A in Level B (vse oblike)

3) SFP / LC oddajnik in sprejemnik vlaken

4) SDI izenačitev in ponovna ura

5) 3G-SDI vhod in Loopout na oddajniku

6) Dual 3G-SDI izhodi na sprejemniku

7) SDI vhodno samodejno preklopno SD, HD in 3G

8) Napajanje USB

9) Pretvornik oddajanja


Specifikacija:

Format signala

POVEZAVE

SDI video vhod oddajnika

SD / HD / 3G-SDI (75 ohm) x1

Pretvornik SDI Loop Output

SD / HD / 3G-SDI (75 ohm) x1

Oddajnik optičnih vlaken oddajnika

SFP modul (LC) x1

Fiber optični vhod sprejemnika

SFP modul (LC) x1

Video izhod SDI sprejemnika

SD / HD / 3G-SDI (75 ohm) x2

STANDARDI

Modul optičnega vlakna

SFP modul: vklopljiv
Stik konektorja: LC
Tip vlakna: enojni način
Optična valovna dolžina: 1490 nm
Max.bandwidth: 3Gbps
Optična moč oddajanja: -6-0dBm
Občutljivost sprejemnika-22dBM

Enosmerni način Max.Distance
Skladnost z optičnimi vlakni

20 km (12,5 milj) za 3G (1080P)
SMPTE 297M 2006

Skladnost SDI

3Gbit LevelA in raven B (vse oblike)
SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE424, SMPTE 296M
, SMPTE 274M, SMPTE 425M, ITU-R BT656.ITU-R BT.601

SDI Auto Switching
SDI Video Rate
SDI barvni prostor
SDI izravnavanje in ponovna ura
SDI Audio

Samodejno izbere SD / HD / 3G-SDI na vhodu
SD / HD / 3G-SDI
YUV, RGB
Da, SDI vhodno in izhodno podporo do 120 m za 3G-SDI
Podpira 16 vdelanih kanalov

SIZE

Dimenzija (LWD)
Utež

71X41X23mm
200 + 200g

Moč

Moč
Power Comsumption
Napetostni razpon

Mikro USB
1,5 W
3,5-5VV

OKOLJE

delovna temperatura
Temperatura shranjevanja
Relativna vlažnost

- 20 ℃ -60 ℃
-30 ℃ -70 ℃
0% -90% brez kondenzacije

Garancija

Garancija

3 letna omejena garancija


Uporaba:



Hot Tags: optični podaljšek, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, trgovina na debelo, po meri, poceni, kupujejo, na zalogi
  • Newsletter
  • Kategorijo izdelkov
  • Kontakt
    Quanzhou Neway Industrial Limited
    Dodaj: 6. nadstropje 3 # stavba, št. C-3 Xunmei Industrial Area Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Kitajska
    Tel: + 86-595-22519926
    Faks: + 86-595-22519925
    Mobitel: +8613159026097
    E-pošta: fb@newayil.com
  • QR Code
  • Copyright © Quanzhou Neway Industrial Limited Vse pravice pridržane.